Šiaulių r. Daugėlių lopšelis darželis skelbia atranką auklėtojo padėjėjo pareigoms užimti.

Įsibėgėja 2018 m. spalio mėn. Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje jau trečią kartą startavęs respublikinis ilgalaikis prevencinis projektas „Žaidimai moko“.

Lapkričio 14 d., Žibintų šventės vakarą, Daugėlių lopšelis-darželis prisipildė jaukaus šurmulio.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje, lapkričio mėnesį „Ežiukų“, “Voveriukų“, “Kiškučių“ grupėse vyko praktiniai užsiėmimai apie rūkymo žalą

Daugėlių lopšelis-darželis prisidėjo prie TV3 iniciatyvos „Išsipildymo akcija“.

Spalio 30 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje organizuotame seminare „Socialinė ir emocinė vaiko sveikata“ įstaigos darbuotojai dalinosi savo ieškojimais, atradimais bei praktiniu patyrimu ugdant socialinę ir emocinę vaikų sveikatą.

Lopšelį-darželį – Mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtoją – papuoš magnolija.

„Ruduo – turtingiausias iš visų metų laikų: jo kišenės prikimštos aukso“ (Jim Bishop).

Rugsėjo 17-22 d. Mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso prizininkams organizuotuose tarptautiniuose mokymuose dalyvavo ir Šiaulių r. Daugėlių lopšeliui-darželiui atstovavo logopedė Daina Liaudanskienė.

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti. Visą savaitę ir mūsų lopšelyje-darželyje  vyko Europos judriosios savaitės renginiai.

Rugsėjo 1-ąją pasitinkame kaip Mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtojai!

Kviečiame visus Daugėlių lopšelio-darželio vaikučius, tėvelius rugsėjo 3 dieną 10 val. linksmai pasitikti Mokslo ir žinių dieną.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo auklėtojo pareigoms užimti.

Įsibėgėjant vasarai finišavo sveikatinimo projektas „Pavasarinis iššūkis visai šeimai“, telkęs Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio bendruomenę šeimos sveikatos saugojimo ir stiprinimo veiklai.

Birželio 7 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio ugdytiniai ir jų šeimų nariai Kuršėnų sporto mokykloje praktiškai susipažino su graikų-romėnų imtynių sporto šaka.

Įgyvendinant Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio sveikatos stiprinimo komandos parengtą sveikatinimo projektą „Pavasarinis iššūkis visai šeimai“, paskutinę pavasario savaitę įstaigos bendruomenės nariai turėjo galimybę sudalyvauti dvejose sportiškose išvykose.

Šventes švęsti drauge smagiau. Taip ir padarėme... Gegužės 24 d. įvyko jau tradicija tampanti šeimų šventė minint Tarptautinę šeimos dieną.

Gegužės 23 d. dieną Gruzdžių lopšelyje-darželyje „Puriena“ vykusiame respublikiniame konkurse „Edukacinės programos ikimokyklinio / priešmokyklinio amžiaus vaikams“ Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio edukacinė programa „Amatų erdvė“ pripažinta geriausia ikimokyklinio amžiaus grupėje!

Gegužės 19 dieną nuaidėjo Kuršėnuose vykusi Šiaulių regiono dainų ir šokių šventė „Vardan tos…“, padovanojusi įdomų, gražų ir įsimintiną reginį. Šventinės dienos rytą Daugėlių lopšelio-darželio ugdytiniai, tėveliai ir darbuotojai dalyvavo eisenoje. Vakare šventėje „Voriukų“ šokį šoko mūsų mažieji ugdytiniai „Kiškučiai“.

Balandžio 26 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio logopedė Daina Liaudanskienė ir auklėtoja Rita Tilenienė dalijosi gerąja darbo patirtimi Klaipėdos universiteto Tęstinių studijų institute.

Į priešmokyklinio ugdymo grupes tėvai gali leisti 5 metų sulaukusį vaiką mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą, o 6 metų sulaukusį vaiką – pagal pradinio ugdymo programą. Informacija Šiaulių r. sav. svetainėje