Įsibėgėjant vasarai finišavo sveikatinimo projektas „Pavasarinis iššūkis visai šeimai“, telkęs Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio bendruomenę šeimos sveikatos saugojimo ir stiprinimo veiklai.

Birželio 7 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio ugdytiniai ir jų šeimų nariai Kuršėnų sporto mokykloje praktiškai susipažino su graikų-romėnų imtynių sporto šaka.

Įgyvendinant Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio sveikatos stiprinimo komandos parengtą sveikatinimo projektą „Pavasarinis iššūkis visai šeimai“, paskutinę pavasario savaitę įstaigos bendruomenės nariai turėjo galimybę sudalyvauti dvejose sportiškose išvykose.

Šventes švęsti drauge smagiau. Taip ir padarėme... Gegužės 24 d. įvyko jau tradicija tampanti šeimų šventė minint Tarptautinę šeimos dieną.

Gegužės 23 d. dieną Gruzdžių lopšelyje-darželyje „Puriena“ vykusiame respublikiniame konkurse „Edukacinės programos ikimokyklinio / priešmokyklinio amžiaus vaikams“ Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio edukacinė programa „Amatų erdvė“ pripažinta geriausia ikimokyklinio amžiaus grupėje!

Gegužės 19 dieną nuaidėjo Kuršėnuose vykusi Šiaulių regiono dainų ir šokių šventė „Vardan tos…“, padovanojusi įdomų, gražų ir įsimintiną reginį. Šventinės dienos rytą Daugėlių lopšelio-darželio ugdytiniai, tėveliai ir darbuotojai dalyvavo eisenoje. Vakare šventėje „Voriukų“ šokį šoko mūsų mažieji ugdytiniai „Kiškučiai“.

Balandžio 26 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio logopedė Daina Liaudanskienė ir auklėtoja Rita Tilenienė dalijosi gerąja darbo patirtimi Klaipėdos universiteto Tęstinių studijų institute.

Į priešmokyklinio ugdymo grupes tėvai gali leisti 5 metų sulaukusį vaiką mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą, o 6 metų sulaukusį vaiką – pagal pradinio ugdymo programą. Informacija Šiaulių r. sav. svetainėje

Balandžio 18 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje organizuota talka.

Balandžio 5 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio logopedė Daina Liaudanskienė ir auklėtoja Simona Glazauskienė dalijosi gerąja darbo patirtimi Kelmės kultūros centre vykusioje respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinėje-praktinėje konferencijoje „Žaidimai kviečia, moko, augina“ – pristatė pranešimą „Emocijų, jausmų ir nuotaikų šalies žaidimai“.

Kovo 28 d. Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio ikimokyklinio pogrupio komanda „Kiškučiai“ grįžo su puikiu pirmos vietos laimėjimu iš protų mūšio „Mažųjų Lietuva“.

Kovo 19 d. lopšelyje-darželyje startavo „Vaikų linijos“ inicijuota „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018“.

Įstaigos logopedė D. Liaudanskienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė V. Jagminienė organizavo edukacinę ekskursiją „Pojūčiai ir emocijos“ po Kuršėnų Daugėlių mikrorajoną.

„Ežiukų“ gr. vaikučiai ir jų mamos smagiai šurmuliavo integruotoje auklėtojo, neformaliojo ugdymo mokytojo ir logopedo vedamoje veikloje „Kaip tu jautiesi?“.

Respublikinio ekologinio projekto „Maišelis arbatžolėms laikyti“ (2018-02-01—28) organizatorės Rita Tilenienė ir Kristina Aginskienė kviečia pasidžiaugti NUOTRAUKOMIS
Ačiū visiems dalyviams už nuostabius maišelius.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) vykdo bendrą projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Jo tikslas – skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime.

Kviečiame padėti „Šiaulių letenėlėje“ priglaustiems benamiams gyvūnams bei Kuršėnų kūrybos namų augintiniams.

Vasario 15 dieną Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos 100-čio minėjimo šventė „Lietuvai - 100“.

Sausio 25-oji laikoma žiemos viduriu arba pusiaužiemiu.

Sausio 8 dieną vaikai ir pedagogai smagiai atsisveikino su kalėdine eglute.