Sausio 25-oji laikoma žiemos viduriu arba pusiaužiemiu.

Sausio 8 dieną vaikai ir pedagogai smagiai atsisveikino su kalėdine eglute.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio „Žiogelių“ ir „Ežiukų“ grupėse gruodžio 7-8 dienomis šurmuliavo kūrybinės kalbos ugdymo dirbtuvės „Žaislai ir dekoracijos eglutei“.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis nuo 2017 m. lapkričio 13 d. iki lapkričio 29 d. dalyvavo  respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“.

Lapkričio 10 d. Klaipėdos universiteto tęstinių studijų institute vyko tarptautinio projekto „Vaiko kelias į gražią kalbą“ sklaida.

2017 m. lapkričio 20 d. lopšelyje-darželyje vyko vaiko gerovės komisijos organizuota apskritojo stalo diskusija „Vaikų elgesio ir emocinės problemos – iššūkis tėvams ir pedagogams“.

Lopšelio-darželio vyresniųjų grupių ugdytiniai – respublikinio projekto dalyviai.

Lapkričio 13 dieną lopšelio-darželio kiemas nušvito jaukia šviesa.

Vaikai mokėsi sveikos mitybos principų per žaidimus.

Darželyje vyko edukacinis užsiėmimas - pleneras, skirtas tarptautinei žavėjimosi augalais dienai paminėti.

Bendruomenę suartino prasminga veikla.

Seminaro „„Kūrybiškas požiūris į kalbos sutrikimų prevenciją“ dalyviai sėmėsi gerosios darbo patirties.

Baigiamas įgyvendinti prevencinis projektas „Žaidimai moko“.

Dalyvauta tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Vaiko kalba. Holistinis ugdymas ir pagalba vaikui ikimokykliniame amžiuje“

Daugėlių lopšelio-darželio inicijuotas projektas įtraukė net 36 Lietuvos darželių bendruomenes.

Vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Čia mes gyvename“.

Vasario 14 d. - Šv. Valentino dieną Šiaulių r. Daugėlių lopšelyje-darželyje siautė šypsenų ir futboliuko virusai :)